Ads Top

O mnie

O mnie:

Aktualnie studiuję na Cranfield University w Anglii. Po skończeniu studiów planuję rozpocząć pracę na rynkach finansowych, szczególnie koncentrując się na pracy w funduszach inwestycyjnych. Inwestowanie jest moją pasją, jak i zarazem sposobem na zarabianie pieniędzy. Poza giełdą interesuje się takimi rzeczami jak: psychologia, NLP, muzyka, dobre książki, fizyka teoretyczna;).

O inwestowaniu:

Inwestuję na giełdzie od początku 2007 r. Wszedłem na giełdę niedługo przed kryzysem, przez co moje pierwsze doświadczenie było negatywne, jednak pozwoliło się dużo nauczyć. Po pierwszych stratach na giełdzie zrobiłem sobie przerwę na pogłębienie swojej wiedzy na temat inwestowania i szukania własnego sposobu na pomnażanie kapitału. Od połowy 2009 roku wróciłem z powrotem na giełdę wykorzystując analizę fundamentalną i makroekonomiczną, dzięki czemu od 2009 roku nie miałem straty na moim rachunku inwestycyjnym. Preferuję inwestowanie w niedowartościowane spółki w czasie, kiedy sytuacja koniunkturalna się poprawia, a kiedy sytuacja koniunkturalna jest niepewna lokuję swoje środki w bezpieczne aktywa.

O blogu:

Blog powstał by przekazać część swojej wiedzy czytelnikom. Chciałem pokazać, że długoterminowo można wygrać z rynkiem. Na blogu głównie zajmę się opisem i zastosowaniem macro trading’u, czyli inwestowaniem z wykorzystaniem danych makroekonomicznych. Na blogu chcę zaprezentować kilka z moich strategii inwestycyjnych, aby zachęcić was - czytelników do własnych badań i poszukiwań własnej strategii;). Poza tym na blogu będę poruszał ogólne kwestie związane z inwestowaniem, ekonomią, finansami i samorozwojem.

Kontakt: adrian.pietrzykowski@gmail.com

p.S

Dziękuje Ci Kochana Monisiu, za pomoc w blogu i cierpliwość do mojej Ortografii :* :)

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.