Ads Top

Magazyn "Rozwój"

Zapraszam do lektury wiosennego numeru magazynu "Rozwój".

http://www.activechange.pl/public/_f/Rozwoj/Rozwoj_mar...

Tym razem Autorzy zamieszczonych na łamach gazety tekstów zastanawiają się nad fenomenem sukcesu - czym jest sukces? jakie są jego kryteria? czym go mierzyć? jak osiągnąć? co zmienia w życiu i w osobowości człowieka? jak odnieść sukces w obszarze biznesowym, zawodowym, a jak na polu osobistym? czy warto w ogóle rozgraniczać te sfery?

W numerze m.in. wywiad z prezesem prężnie rozwijającej się firmy handlowej, o której bez wątpienia rzec można, że odniosła ogromny, silnie ugruntowany już dzisiaj na rynku sukces. Zarządzający nią pan Zbigniew Kuczyński zdradza, czym dla niego jest sukces oraz w jaki sposób go osiągnął, korzystając z oddolnie wypracowanych strategii, budując od podstaw swój własny styl zarządzania bazujący na lokalnych zasobach i lokalnej kulturze.

Wszystkim coachom, trenerom polecam znakomity tekst Tomka Dulewicza przedstawiający kilka kroków do sukcesu w tym zawodzie.
W dziale coachingowym także kolejne przydatne w coachingu narzędzia oraz case studies.

Wśród refleksji na temat rozwoju osobistego - metaforyczny tekst Ani Wójcik-Krzemień o celu i sukcesie jako procesie, drodze, nieustającym wędrowaniu... do Itaki.

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.